Akce Vylodění v Itálii [ 09.04.2013 ]

Tento měsíc 20. 4. je na programu další akce pořádaná teamem AS Praha. Podrobnosti zde.

Datum: 20.4. 2013

Čas: 8.30 – 16.30

Místo srazu: Mimoň, areál Nový Dvůr, 50°39'5.979"N, 14°47'50.820"E

Vstup: 150 Kč

MAPA CELÉ HRACÍ PLOCHY V PLNÉ KVALITĚ ZDE

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ

MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZÚČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ. POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

ÚČASTNÍCI VĚKOVĚ POD 18 LET POUZE SE SOUHLASEM RODIČŮ

MAXIMÁLNÍ KAPACITA 200 HRÁČŮ

 
Historie:

Ráno se přes Messinský průliv začaly přepravovat 5. britská a 1. kanadská divize 8. britské armády pod velením Bernarda Montgomeryho. Po hladkém vylodění spojenecké jednotky téměř beze ztrát obsadily Reggio di Calabria a okamžitě zahájily postup na sever. Postup však byl pomalý, neboť jim zuřivá odpor kladly zadní voje Německé armády, která se je snažila za každou cenu zpomalit.

Scénář:

Ocitáme se ve vyloďovacím prostoru na jihu Itálie. Oblast sestává z několika opěrných bodů, kde se drží obrana Wehrmachtu. Ten brání své pozice za každou cenu, ale postupně jsou zatlačováni zpět. Jejich úkolem je vydržet do setměni alespoň v jedné z obranných linií a vyčkat na příchod posil. Úkoly spojenců jsou neméně optimistické. Postupně vymýtit opěrné body spojenců, prorazit všemi liniemi a obsadit štábní velistelství.

 
Harmonogram:

8.55 – rychlý briefing

9.00: přesun do prostoru. Němci přejdou do obranných pozic a zakopou se. U refreshe 1 se shromáždí vojáci Spojenci.

9:30: Začátek hry. Němci mají za úkol udržet vyznačené opěrné body, které mají Spojenci za úkol získat. Každý opěrný bod je označen barevnou vlakou. Modrá barva patří Němcům, Spojenci má prapory červené. Pokud jedna strana obsadí opěrný bod, vyvěsí vlajku, která jí přináleží a druhou nechá na místě pro případ opětovného obsazení bodu nepřítelem. Obě strany smí bojovat pouze ve vymezené zóně 1!

13.00: Konec první fáze. Pokud do této doby Němci udrží alespoň jeden z opěrných bodů, Vyhrávají tuto fázi. V opačném případě připadá vítězství první části Spojencům.

13:05: Němci ustupují do druhého pásma obrany a budují opěrné body.Spojenci se srocují u hranice 2 zóny.

13:30: Spojenci začínají útok.

16:30: Konec akce. Pokud do této doby Němci udrží alespoň jeden z opěrných bodů, vyhrávají tuto fázi. V opačném případě připadá vítězství Spojencům.

Maskáč:

Spojenci: Jakékoliv (i moderní, pouště,,,)britské a americké maskovací vzory
Němci: Jakékoliv (i moderní, pouště...) německé maskovací vzory


OSTATNI MASKOVACÍ VZORY(95ky, jehličí, Francouzi...)  BUDOU ROZDĚLENY PO JEDNOTKÁCH NA OBĚ STRANY A OBĚ STRANY SE BUDOU ROZLIŠOVAT BAREVNÝMI PÁSKAMI NA RUKÁVECH

 

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JE 200 ÚČASTNÍKŮ!

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU ÚČASTNIT SE ZAŠLETE REGISTRAČNÍ MAIL NA: AIRSOFTBATTLES@CENTRUM.CZ MAIL MUSÍ OBSAHOVAT JMÉNO JEDNOTKY, POČET ČLENŮ, KTEŘÍ SE AKCE ZŮČASTNÍ, KOLIKA Z NICH JE POD 18 LET, JMÉNO VELITELE A TELEFONICKÝ KONTAKT NA NĚJ.

POTVRZENÝ EMAIL SE POVAŽUJE ZA ÚSPĚŠNOU REGISTRACI NA  AKCI!!!

ÚČASTNÍCI POD 18 LET POUZE S PÍSEMNÝM SOUHLASEM RODIČŮ!Zdroj: http://airsoft-battles.webnode.cz/a20-4-italie-/

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentáře


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osmnáct: