Motokáry [ 20.02.2016 ]

18. 2. jsme byli na Motokárách v Praze. Chápu, že teď jste zmatení, ale vážně Motokáry. Náš team je jako rodina a účastníme se i jiných akcí než airsoft. Např. plesy, divodlo, motokáry, obranné a střelecké kurzy. A jednoho dne jsme jeli na Motokáry. Bylo to vážně super. Vůně benzínu, pištění kol, šílená rychlost, dobří kamarádi. myslím si, že si to všichni vážně užili. Zakončení výletu jsme měli v KFC, kde jsme si pěkně popovídali.

Komentáře (1)
Průzkum okolí Spařenců [ 18.02.2016 ]

Je neděle 14. 2. krásný slunečný den a je po obědě, někteří by se nejraději natáhli na gauč a zapli TV. Ale členové teamu D.E.A.T.H. neváhají ani vteřinu a hned se domluví na pochoďáčku nebo průzkumu. Proto jsme navlíkli maskáče, taktické vesty a batoh+záděž. Prošli jsme zkouškami vody, bláta a někteří dokonce výšek. Ale bylo to opravdu nádherný procházet se korytem strouhy, šplhat do strmých kopců a dýchat čerstvý vzduch. Nejhorší věc dne bylo po příchodu domů  čistit kanady od bláta.

Komentáře (1)
Amatérský turnaj v páce [ 18.02.2016 ]

Někteří členové našeho týmu se zúčastnili v amatérském turnaji v páce, který se konal 13. 2. v místním baru VBAR . Tuto akci bych vyhodnotil jako špatně organizovanou, ale naši DEATH se rvali jako děti o tyčinku twix. Nakonec jsme vybojovali docela překvapivé výsledky. Až na našeho největšího favorita, který byl nesmyslně vyloučen. Příště bude mít určitě lepší výsledek. :-)

Komentáře (0)
Nové logo [ 25.08.2015 ]

logoNáš tým má po dlouhé době nové logo, které je zároveň i novou nášivkou. Na měsíc září jsme registrování na akce Bolívie a Never Ending Duty 5.

Komentáře (2)
Akce Training Ground [ 28.06.2015 ]

Ve dnech 20-21.6. jsme se zúčastnili letos první větší dvoudenní akce. Už od začátku se akce nesla ve skvělé náladě, kterou nám nezkazilo ani horší počasí. U večerního táboráku jsme si mohli konečně pořádně promluvit s ostatními týmy a užívat si luxusu točeného piva, klobásy nebo guláše.
Fotogalerie

Komentáře (0)
« | 1 2 3 4 5 | »
„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich