Nová sezóna nám začala [ 26.05.2016 ]

Po zimním spánku jsme konečně byli provětrat zbraně na prvních akcích. Konkrétně na akcích Forest war a Radio Aidid 4. V teamu intenzivně probíhájí i tréninky na kterých aktuálně zkoušíme nové členy.

Komentáře (0)
Sniper kurz [ 04.04.2016 ]

Ve dnech 24. - 27.3.2016 se dvojice členů našeho teamu zúčastnila kurzu pro odstřelovače. Ve 4 dnech absolvovali jak teoretický výcvik, střelbu, taktiku, soutěž sniper teamů, tak i 2 velké modelové akce které trvaly několik hodin a jejich cílem bylo vytvoření pozice pro pozorovaní a zneškodnění předem určených cílů. Výsledná pozice s vypočítanou vzdáleností se přenesla na střelnici, kde se nasimuloval výstřel. Náš team uspěl na jedničku a cíl zneškodnil. Celý kurz hodnotíme velmi dobře, jak odbornou přípravu, střelby, výcvik v terénu, tak i přístup instruktorů, kteří byli výborní!
Fotogalerie

certifikát certifikát

Komentáře (4)
Motokáry [ 20.02.2016 ]

18. 2. jsme byli na Motokárách v Praze. Chápu, že teď jste zmatení, ale vážně Motokáry. Náš team je jako rodina a účastníme se i jiných akcí než airsoft. Např. plesy, divodlo, motokáry, obranné a střelecké kurzy. A jednoho dne jsme jeli na Motokáry. Bylo to vážně super. Vůně benzínu, pištění kol, šílená rychlost, dobří kamarádi. myslím si, že si to všichni vážně užili. Zakončení výletu jsme měli v KFC, kde jsme si pěkně popovídali.

Komentáře (1)
Průzkum okolí Spařenců [ 18.02.2016 ]

Je neděle 14. 2. krásný slunečný den a je po obědě, někteří by se nejraději natáhli na gauč a zapli TV. Ale členové teamu D.E.A.T.H. neváhají ani vteřinu a hned se domluví na pochoďáčku nebo průzkumu. Proto jsme navlíkli maskáče, taktické vesty a batoh+záděž. Prošli jsme zkouškami vody, bláta a někteří dokonce výšek. Ale bylo to opravdu nádherný procházet se korytem strouhy, šplhat do strmých kopců a dýchat čerstvý vzduch. Nejhorší věc dne bylo po příchodu domů  čistit kanady od bláta.

Komentáře (1)
Amatérský turnaj v páce [ 18.02.2016 ]

Někteří členové našeho týmu se zúčastnili v amatérském turnaji v páce, který se konal 13. 2. v místním baru VBAR . Tuto akci bych vyhodnotil jako špatně organizovanou, ale naši DEATH se rvali jako děti o tyčinku twix. Nakonec jsme vybojovali docela překvapivé výsledky. Až na našeho největšího favorita, který byl nesmyslně vyloučen. Příště bude mít určitě lepší výsledek. :-)

Komentáře (0)
« | 1 2 3 4 5 6 | »